Kategorie
Informacje

Zebranie organizacyjne OSP

Zebranie organizacyjne OSPW dniu dzisiejszym odbyło się kolejne w tym roku zebranie organizacyjne OSP. To że nie było jedynym wspólnym spotkaniem organizacyjnym pewnie domyśliliście się. Spotkanie było doskonałą okazją do podsumowania ostatnich niesprzyjających prognoz.

Przy ognisku na ławeczce

podjęliśmy kilka ustaleń, między innymi co do przyszłych planów rozwoju i zagospodarowania terenu OSP. Nie zdradzamy głośno by nie zapeszyć. Mimo istotnych braków mamy już zaplanowane kilka imprez dla społeczności Zaraszowa i okolic. O terminach będziemy niebawem informować. Poprzedni rok potwierdza drzemiący w nas potencjał, który nieustannie rośnie mimo niesprzyjających realiów. Miło też poinformować, że nasze szeregi są coraz liczniejsze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *